Admin


Pierwszego dnia szkoły pękły mi spodnie na tyłku. Przy pełnej sali, będąc na scenie, jako nauczycielka... bez majtek na sobie. Prawdziwe combo.

Dodany przez: Admin

2 wyświetleń
Mój szef powiedział mi, że nie wie co takiego zmieniłem w swoim podejściu, ale moje wyniki w pracy są lepsze niż kiedykolwiek i jeśli tak dalej pójdzie mogę spodziewać się awansu.

Od 3 miesięcy jadę po bandzie i niczym się nie przejmuję w obecnej pracy bo szukam nowej fuchy. Wcześniej dawałem z siebie wszystko i słyszałem jedynie, że za mało się staram.

Dodany przez: Admin

5 wyświetleń
Na stypie mojej ciotecznej siostry, towarzystwo tak się pochlało że śpiewali sto lat..

Dodany przez: Admin

2 wyświetleń
Spotykałem się kiedyś z niesamowicie ładną laską. Niestety, jak to często bywa bozia dała jej niebywałą urodę ale poskąpiła rozumu. Im dłużej się z nią spotykałem tym bardziej mi doskwierały niedobory jej inteligencji. Zerwałem z nią dopiero kiedy zajarała się, że winda u mnie w biurze jeździ nie tylko w górę i dół, ale również na boki - nie muszę chyba wyjaśniać, że patrzyła na przycisk szybszego zamykania drzwi od windy.

Dodany przez: Admin

4 wyświetleń
Mój chłopak oświadczył mi się w zeszłym tygodniu. Przyszła teściowa zadzwoniła do mnie dzisiaj z wyrzutem, że nie bierzemy pod uwagę jej zdania w planowaniu wesela.

Nie ustaliliśmy jeszcze nawet daty ślubu ani na dobrą sprawę żadnego konkretu związanego z weselem.

Dodany przez: Admin

0 wyświetleń
Facet, którego wciąż kocham za zabój, który złamał mi serce zostawiając mnie parę miesięcy temu, pojawił się niespodziewanie na wielkiej imprezie rodzinnej. Przyjechał, żeby oświadczyć się w najbardziej elokwentny, romantyczny i zabawny sposób jaki mogłabym sobie wyobrazić. Wielka szkoda, że oświadczył się mojej kuzynce.

Dodany przez: Admin

0 wyświetleń
Ktoś poprzebijał mi w aucie wszystkie opony, porysował auto gwoździem albo czymś takim, a na przedniej masce wymalował farbą napis "Mnie się nie zdradza!!!". Sęk w tym, że jestem singlem.

Dodany przez: Admin

14 wyświetleń
Poszłam na pierwszą rankę z kolesiem. Cały wieczór gadał o Pokemon GO i nie dawał mi praktycznie dojść do słowa. W pewnym momencie wstał i ze słowami "Czuję, że między nami nie ma tego czegoś"i wyszedł zostawiając mnie z rachunkiem. Zdecydowanie nie była to moja najlepsza randka w życiu. Smutne jest to, że nie była to również najgorsza.

Dodany przez: Admin

2335 wyświetleń
Mój ex-mąż przedstawił dzisiaj naszej córce jej "nową mamusię". To już trzeci raz w przeciągu roku!

Dodany przez: Admin

36 wyświetleń
Mój chłopak uważa się za patriotę, standardem jest u niego wyzywanie na wszystkich nie-Polaków w Polsce. Jeszcze bym to zrozumiała, gdyby sam nie studiował w Niemczech i nie zamierzał tu zostać po studiach, "bo lepiej płacą i można się lepiej wykształcić".

Dodany przez: Admin

30 wyświetleń
 

Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu.
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych