Spotykałem się kiedyś z niesamowicie ładną laską. Niestety, jak to często bywa bozia dała jej niebywałą urodę ale poskąpiła rozumu. Im dłużej się z nią spotykałem tym bardziej mi doskwierały niedobory jej inteligencji. Zerwałem z nią dopiero kiedy zajarała się, że winda u mnie w biurze jeździ nie tylko w górę i dół, ale również na boki - nie muszę chyba wyjaśniać, że patrzyła na przycisk szybszego zamykania drzwi od windy.

Dodany przez: Admin

4 wyświetleń
Mój chłopak oświadczył mi się w zeszłym tygodniu. Przyszła teściowa zadzwoniła do mnie dzisiaj z wyrzutem, że nie bierzemy pod uwagę jej zdania w planowaniu wesela.

Nie ustaliliśmy jeszcze nawet daty ślubu ani na dobrą sprawę żadnego konkretu związanego z weselem.

Dodany przez: Admin

0 wyświetleń
Facet, którego wciąż kocham za zabój, który złamał mi serce zostawiając mnie parę miesięcy temu, pojawił się niespodziewanie na wielkiej imprezie rodzinnej. Przyjechał, żeby oświadczyć się w najbardziej elokwentny, romantyczny i zabawny sposób jaki mogłabym sobie wyobrazić. Wielka szkoda, że oświadczył się mojej kuzynce.

Dodany przez: Admin

0 wyświetleń

Tewyznania.pl - Facebook
Do góry
 

Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu.
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych